Презентація з деталями для авторів [завантажити]

Якою є мета проекту?

Розвиток прогресивного молодіжного наукового бренду.

Хто може стати автором pulsarmag.com?

Авторами статтей нашого журналу можуть стати випускники або студенти природничих, медичних та технічних спеціальностей. Вибачте, шановні журналісти та копірайтери, але ми співпрацюємо виключно з людьми, які безпосередньо знаходяться у освітньо-науковому середовищі та чітко знають, про що пишуть.

Яким має бути формат статті?

Хороша науково-популярна стаття займає від 3000 до 5000 знаків. За своїм форматом це може бути інтерв'ю, репортаж з певної локації, аналітична стаття або добірка наукових новин. Ми редагуємо, ілюструємо та розміщуємо ваші найкращі статті безкоштовно.

Чи є pulsarmag.com комерційним проектом?

Проект існує та розвивається за рахунок старань волонтерів. Наша винагорода — збільшення кількості якісного наукового контенту українською. Але, на жаль, утримання серверів коштує грошей, тож ми будемо щиро раді вашим добровільним внескам.

Як стати партнером pulsarmag.com?

Зверніться напряму до редакції і ми обговоримо це питання.

Яка позиція редакції стосовно порушення закону?

Редакція в жодному разі не спонукає та не заохочує до порушення закону. Усі матеріали про дію наркотичних та психотропних речовин представлені з освітньою метою.

Наші реквізити:

monobank 5375 4141 0948 2645

Меценати, що зробили добровільні внески у розмірі від 400 гривень, отримують фірмовий мерч на знак подяки. Напишіть нам, вкажіть свої ПІБ та адресу доставки — і ми надішлемо вам нашу ексклюзивну футболку.

Як зв'язатись з редакцією?

hi@pulsarmag.com та http://t.me/pulsarRE_bot